Česká republikaSlovensko

Topánky MA1 vysoké - čierne

Topánky MA1 vysoké - čierne
  • Značka: Mil-Tec
  • Kód tovaru: 12845000

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Zásahové topánky MA1 spĺňajú všetky požiadavky náročnejších obuvi. Veľmi ľahké, priedušné, pevné, anatomicky profilované, zateplené a odolné vode a nečistotám.

Podrážka z vysoko flexibilné, super-mäkké kaučukovej zmesi zaručuje príjemný komfort pri nosení, pretože však mäkké podrážky umožňujú iba nízku pevnosť v ohybe a pri náhlom zastavení, je v zadnej časti topánky zavulkanizovaná pružinová oceľ, ktorá spevňuje pätu. Vrchný materiál tvorí ľahká, nylonom potiahnutá koža, po stranách sú cordurové vložky, tiež jazyk je zhotovený z materiálu Cordura a vyplnený mäkkou náplňou - rovnako ako celá topánka. Podšívka je priedušná, tepelne izoluje a reguluje vlhkosť. Do prednej časti je vložená oceľová špička. Vo vrchnej časti malé vrecko so zapínaním na zips, rýchlošnurovanie.

Materiál: koža, 1200D Cordura

Nový dotaz

Farby

čierna