Česká republikaSlovensko

Doprava/platba

Pri objednávke nad 100 € s DPH s platbou bankovým prevodom, platobnou kartou nebo cez systém PayPal neúčtujeme žiadne dopravné ani balné!

Spôsob dopravyVýška objednávky
do 24,99 €25 € - 99,99 €100,00 € a viacDobierka
DPD kuriér 3,99 €1,99 €ZADARMO+1,50 €
SPS kuriér 4,99 €2,99 €ZADARMO+1,50 €
GLS kuriér 4,99 €2,99 €ZADARMO+1,50 €

Z Česka objednávajte na českej verzii stránok vetsivelikosti.sk, kde nájdete všetky dôležité informácie.

Ponúkame tiež možnosť zaslania do väčšiny európskych štátov, viac nájdete v časti Doručenie do zahraničia.

Doprava tovaru

DPD kuriér
Firma DPD rozváža tovar vo všedné dni od 8:00 do 18:00. V deň expedície balíčku obdržíte SMS správu a email s číslom zásielky. Tovar je doručovaný do 48 hodín od odoslania od nás zásielky na adresy do Bratislavy zvyčajne hneď nasledujúci pracovný deň od odoslania. Dostanete SMS avízo s predpokladaným časom doručenia a telefonickým kontaktom priamo na doručujúceho kuriéra, s ktorým môžete dohodnúť ďalšie detaily doručenia. Pokiaľ Vás vodič nezastihne pri prvom pokuse o doručenie, zanechá v poštovej schránke oznámenie a doručí Vám zásielku nasledujúci pracovný deň, alebo podľa dohody. V deň ďalšieho doručovania opäť obdržíte SMS avízo s časom doručenia a kontaktom na vodiča - kuriéra.

SPS kuriér
Od nás zásielka odíde kuriérskou službou PPL. Tá ju v Bratislave odovzdá firme SPS, ktorá sa stará o samotné doručovanie na vašu adresu. V deň expedície balíčku dostanete SMS správu a email s číslom zásielky. Firma SPS rozváža tovar vo všedné dni od 8:00 do 20:00. Tovar je doručovaný do 48 hodín od odoslania od nás (zásielky na adresy do Bratislavy zvyčajne hneď nasledujúci pracovný deň od odoslania). Dostanete SMS avízo s predpokladaným časom doručenia a telefonickým kontaktom priamo na doručujúceho kuriéra, s ktorým môžete dohodnúť ďalšie detaily doručenia. Ak Vás vodič nezastihne pri prvom pokuse o doručenie, zanechá v poštovej schránke oznámenie a doručí Vám zásielku nasledujúci pracovný deň, alebo podľa dohody. V deň ďalšieho doručovania opäť dostanete SMS avízo s časom doručenia a kontaktom na vodiča - kuriéra.

GLS kuriér
Firma GLS rozváža tovar vo všedné dni od 8:00 do 18:00. Po odoslaní zásielky obdržíte SMS správu a email s podrobnými informáciami o doručení s možnosťou zmeny adresy dodania. Vodič vás bude v deň doručenia telefonicky kontaktovať, aby s vami dohodol podrobnosti predania - čas doručenia, výšku prípadnej dobierky. Pri doručení na dobierku môžete zaplatiť za balík v hotovosti alebo kreditnou kartou priamo u vodiča. Pokiaľ Vás vodič nezastihne pri prvom pokuse o doručenie, zanechá v poštovej schránke oznámenie a zásielku doručí nasledujúci pracovný deň.

Spôsoby platby


Ponúkame rôzne spôsoby platby s platením vopred aj pri prevzatí.

Dobierka: Cenu objednávky zaplatíte dopravcovi priamo pri prevzatí zásielky v hotovosti alebo platobnou kartou.
Bankový prevod: Cenu objednávky uhradíte vopred na náš účet vo FIO banke. U väčšiny bánk je platba pripísaná obvykle počas hodín, môže byť ale až cca 1 deň. Je možné aj jednoducho odfotiť QR kód, ktorý vám vyplní všetky údaje pre platbu cez mobilné bankovníctvo.
Platobná karta: Cenu objednávky uhradíte platobnou kartou a platba nám dorazí hneď. Platobný terminál je od overenej a známej spoločnosti ThePay.
Zálohová faktúra: K platbe vopred môžeme vytvoriť aj zálohovú faktúru pre platbu. Pokiaľ potrebujete, k platbe vopred môžete obdržať zálohový daňový doklad.
Faktúra so splatnosťou: Pre štátne organizácie ponúkame aj zaslanie tovaru s platbou na faktúru so splatnosťou 14 až 30 dní. Túto možnosť ponúkame pri častých odberoch aj firmám. Tým bude nastavený limit pre možnosť objednania s platbou na faktúru so splatnosťou 14 až 30 dní.
PayPal: Populárny internetový platobný systém, kde cena objednávky nám dorazí hneď po úhrade. Funguje ako peňaženka alebo ho je možné prepojiť s platobnou kartou
Kryptomena: Cenu objednávky môžete uhradiť aj virtuálnou menou Bitcoin a niekoľkými ďalšími menami. Obvykle stačí jeden klik myšou alebo oskenovanie QR kódu. Uhradiť je možné pomocou mien: Bitcoin, Tether USD, USD Coin, Ether, Litecoin, MATIC, Tronix a SOL.