Česká republikaSlovensko

Tričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - čierne

Tričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - čierne
  • Značka: Stedman
  • Kód tovaru: 196.05-BLACK

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Dámske funkčné tričko od značky Stedman s okrúhlym výstrihom. Je vyrobené v klasickom strihu (regular fit) zo 100% bavlny. Pevné dvojité švy na všetkých obrubách.

Má tiež výstužnú pásku za krkom a bočné švy.

Parametre
Materiál100% bavlna
Gramáž (g/m3)155
Tričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - bieleTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - tmavo sivéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - svetlo sivéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - navyTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - modréTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - svetlo modréTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - červenéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - oranžovéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - ružovéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - olivovéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - zelenéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - svetlo zelenéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - tmavo zelenéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - žltéTričko dámske Stedman Fitted s okrúhlym výstrihom - hnedé

Nový dotaz