Nakupujete vianočný darček? Tovar skladom odosielame každý pracovný deň. Stále stíhame dodať aj tovar s dostupnosťou max. 6-10 dní. Viac...
Česká republikaSlovensko

Hi-Tec Magnum Elite Spider 3.0 - čierne

Hi-Tec Magnum Elite Spider 3.0 - čierne
  • Značka: Hi-Tec Magnum
  • Kód tovaru: 604026

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo až do 10.1.2022. Viac....

Športové topánky Hi-Tec Magnum rad Elite Spider. Nízke Polokožené topánky na báze bežeckej obuvi. Topánky Magnum Elite Spider 3.0 sú ľahké a vhodné predovšetkým do mestskej zástavby a do nenáročného terénu ako športové taktické topánky. Podrážka Vibram. Zvršok z pravej leštenej kože. Ergonomický dizajn. Certifikované podľa EN 20347:2004 ako pracovné topánky. Kožený zvršok s vysoko priedušnou sieťovinou. Odolná konštrukcia bez kovových prvkov. Podšívka Spidermesh. Tvarovaná doska v podrážke Stabilita-Flex. Dizajn v tvare bežeckej obuvi. Kompozitové stuženie v Klenk. 3D2 MAX absorpčné tvarovaná stielka. Medzipodrážka z lisovanej hmoty EVA s vysokou hustotou.

Materiál: koža, 1150 Denier nylon

Certifikácia: ISO 20347:2005/A1:2008 O1 FO

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz